Lemon Cream Cake | Euphoria Special Reserve | Pre-Pack Flower | 3.5g by Euphoria Brand
$18
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 33.81%
- CBD
- 0.07%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $5.14/g
Prices updated Oct 1, 2026
Lemon Cream Cake | Euphoria Special Reserve | Pre-Pack Flower | 3.5g by Euphoria Brand is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $18. The lowest listed price right now is at California Michigan Cannabis Company.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2)
- California Michigan Cannabis CompanyMontgomery, MI · 4.9★ · 1/8 oz$18$5.14/g
- High in the PinesBaldwin, MI · 4.6★ · 3.5 g$25$7.14/g
Prices, deals & delivery near Montgomery
Frequently asked questions
- Where can I buy Euphoria Brand Lemon Cream Cake | Euphoria Special Reserve | Pre-Pack Flower | 3.5g?
- Lemon Cream Cake | Euphoria Special Reserve | Pre-Pack Flower | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including California Michigan Cannabis Company and High in the Pines. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Euphoria Brand Lemon Cream Cake | Euphoria Special Reserve | Pre-Pack Flower | 3.5g cost?
- Menu prices for Lemon Cream Cake | Euphoria Special Reserve | Pre-Pack Flower | 3.5g range from $18 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Euphoria Brand Lemon Cream Cake | Euphoria Special Reserve | Pre-Pack Flower | 3.5g?
- Lemon Cream Cake | Euphoria Special Reserve | Pre-Pack Flower | 3.5g is on menus in Michigan.