3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel by EUREKA
$56.01
- Category
- Vape Pens
- Size
- 3 g
- THC
- 85%
- In stock at
- 23 dispensaries
- Best price per gram
- $18.67/g
Prices updated Oct 1, 2026
3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel by EUREKA is stocked at 2 dispensaries across Colorado, priced $56.01. The lowest listed price right now is at Elite Cannabis.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (17) — 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel in Colorado
- Elite CannabisDenver, CO · 4.7★ · 3 g$56.01$18.67/g
- Mecca CannabisDenver, CO · 4.4★ · 3 g$56.01$18.67/g
- Elite CannabisDenver, CO · 4.8★ · 3 g$56.01$18.67/g
- Mecca CannabisDenver, CO · 4.5★ · 3 g$56.01$18.67/g
- Elite CannabisColorado Springs, CO · 4.8★ · 3 g$56.01$18.67/g
- Mecca Cannabis-BroadwayDenver, CO · 4.7★ · 3 g$56.01$18.67/g
- Elite CannabisDenver, CO · 4.8★ · 3 g$56.01$18.67/g
- Roots Rx Basalt DispensaryBasalt, CO · 4.8★ · 3 g$64$21.33/g
- Social Dispensary Chambers DIA AirportDenver, CO · 4.9★ · 3 g$80$26.67/g
- The FireplaceBrighton, CO · 4.9★ · 3 g$80$26.67/g
- Social Dispensary LowryDenver, CO · 4.9★ · 3 g$80$26.67/gDeal
- Social Dispensary ThorntonDenver, CO · 5★ · 3 g$80$26.67/g
- Social Dispensary Reunion Denver AirportCommerce City, CO · 5★ · 3 g$80$26.67/gDeal
- Every Day Weed BrightonBrighton, CO · 4.7★ · 3 g$80$26.67/g
- Social Dispensary BrightonBrighton, CO · 4.9★ · 3 g$80$26.67/g
- Callie's Cannabis Shoppe - NorthglennNorthglenn, CO · 4.5★ · 3 g$82$27.33/g
- Callie's Cannabis Shoppe - BroomfieldBroomfield, CO · 4.9★ · 3 g$82$27.33/g
New York (6)
- Say LessBronx, NY · 5★ · 3 g$85.66$28.55/gDeal
- CannaFamily DispensaryHoward Beach, NY · 5★ · 3 g$97.35$32.45/gDeal
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 3 g$100$33.33/g
- Terminal 420 DispensaryRosedale, NY · 4.9★ · 3 g$110$36.67/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 3 g$110$36.67/g
- Black Market Canna Co LLCPoughkeepsie, NY · 4.8★ · 3 g$110.01$36.67/g
3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel by state
Prices, deals & delivery near Denver
Where to buy 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy EUREKA 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel?
- 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel is listed at 2 licensed dispensaries, including Elite Cannabis, Mecca Cannabis and Elite Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does EUREKA 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel cost?
- Menu prices for 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel range from $56.01 across the dispensaries that list it.
- Which states carry EUREKA 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel?
- 3g SLID3 CLASSIC - Mango Haze x Triple Diesel is on menus in Colorado.