Eureka | Mimosa X Cherry Gelato | Disposable Vape | 3g by EUREKA
$59.53
- Category
- Vape Pens
- Size
- 3 g
- THC
- 83%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $19.84/g
Prices updated Oct 2, 2026
Eureka | Mimosa X Cherry Gelato | Disposable Vape | 3g by EUREKA is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $59.53. The lowest listed price right now is at Breckenridge Organic Therapy Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (5)
- Breckenridge Organic Therapy Cannabis DispensaryBreckenridge, CO · 4.7★ · 3 g$59.53$19.84/g
- The Dispensary BreckenridgeBreckenridge, CO · 4.7★ · 3 g$59.53$19.84/g
- The FireplaceBrighton, CO · 4.9★ · 3 g$80$26.67/g
- Social Dispensary ThorntonDenver, CO · 5★ · 3 g$80$26.67/g
- Callie's Cannabis Shoppe - NorthglennNorthglenn, CO · 4.5★ · 3 g$82$27.33/g
Prices, deals & delivery near Breckenridge
Frequently asked questions
- Where can I buy EUREKA Eureka | Mimosa X Cherry Gelato | Disposable Vape | 3g?
- Eureka | Mimosa X Cherry Gelato | Disposable Vape | 3g is listed at 1 licensed dispensary, including Breckenridge Organic Therapy Cannabis Dispensary, The Dispensary Breckenridge and The Fireplace. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does EUREKA Eureka | Mimosa X Cherry Gelato | Disposable Vape | 3g cost?
- Menu prices for Eureka | Mimosa X Cherry Gelato | Disposable Vape | 3g range from $59.53 across the dispensaries that list it.
- Which states carry EUREKA Eureka | Mimosa X Cherry Gelato | Disposable Vape | 3g?
- Eureka | Mimosa X Cherry Gelato | Disposable Vape | 3g is on menus in Colorado.