PRELOAD Starter Kit - 2g CLASSIC - Mimosa by EUREKA
$52
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 85%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $26/g
Prices updated Oct 2, 2026
PRELOAD Starter Kit - 2g CLASSIC - Mimosa by EUREKA is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $52. The lowest listed price right now is at Callie's Cannabis Shoppe - RiNo...Larimer Street NOW OPEN!.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (2)
- Callie's Cannabis Shoppe - RiNo...Larimer Street NOW OPEN!Denver, CO · 4.8★ · 2 g$52$26/g
- Callie's Cannabis Shoppe - NorthglennNorthglenn, CO · 4.5★ · 2 g$52$26/g
New York (1)
- Bud & Honey NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$75.22$37.61/g
New Jersey (1)
- Canna Bar Cannabis DispensaryMatawan, NJ · 5★ · 2 g$90$45/g
Prices, deals & delivery near Denver
Frequently asked questions
- Where can I buy EUREKA PRELOAD Starter Kit - 2g CLASSIC - Mimosa?
- PRELOAD Starter Kit - 2g CLASSIC - Mimosa is listed at 1 licensed dispensary, including Callie's Cannabis Shoppe - RiNo...Larimer Street NOW OPEN!, Callie's Cannabis Shoppe - Northglenn and Bud & Honey NYC Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does EUREKA PRELOAD Starter Kit - 2g CLASSIC - Mimosa cost?
- Menu prices for PRELOAD Starter Kit - 2g CLASSIC - Mimosa range from $52 across the dispensaries that list it.
- Which states carry EUREKA PRELOAD Starter Kit - 2g CLASSIC - Mimosa?
- PRELOAD Starter Kit - 2g CLASSIC - Mimosa is on menus in Colorado.