Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G by Farmer's Cut
$89–$110
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 20.95–25.53%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $3.18/g
Prices updated Oct 1, 2026
Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G by Farmer's Cut is stocked at 2 dispensaries across Massachusetts, priced $89–$110. The lowest listed price right now is at Quincy Cannabis Co Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (2) — Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G in Massachusetts
- Quincy Cannabis Co DispensaryQuincy, MA · 4.8★ · 1 oz$89$3.18/g
- Local Cannabis CompanySwampscott, MA · 4.8★ · 1 oz$110$3.93/g
Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G by state
Prices, deals & delivery near Quincy
Frequently asked questions
- Where can I buy Farmer's Cut Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G?
- Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G is listed at 2 licensed dispensaries, including Quincy Cannabis Co Dispensary and Local Cannabis Company. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Farmer's Cut Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G cost?
- Menu prices for Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G range from $89 to $110 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Farmer's Cut Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G?
- Farmer's Cut | Rancid Rainbow | Flower | 28G is on menus in Massachusetts.