FAT PACK: Bobby Brown (4G 8TH Prepack) by Fat Pack
$15
- Category
- Flower
- Size
- 4 g
- THC
- 25.28%
- CBD
- 0.04%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $3.75/g
Prices updated Oct 1, 2026
FAT PACK: Bobby Brown (4G 8TH Prepack) by Fat Pack is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $15. The lowest listed price right now is at Premier Cannabis - Saginaw.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3)
- Premier Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.8★ · 4 g$15$3.75/g
- Premier Cannabis - Saginaw WestSaginaw, MI · 4.8★ · 4 g$15$3.75/g
- Green Pharm Recreational Provisioning Center DetroitDetroit, MI · 4.8★ · 4 g$24.99$6.25/g
Prices, deals & delivery near Saginaw
Frequently asked questions
- Where can I buy Fat Pack FAT PACK: Bobby Brown (4G 8TH Prepack)?
- FAT PACK: Bobby Brown (4G 8TH Prepack) is listed at 1 licensed dispensary, including Premier Cannabis - Saginaw, Premier Cannabis - Saginaw West and Green Pharm Recreational Provisioning Center Detroit. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Fat Pack FAT PACK: Bobby Brown (4G 8TH Prepack) cost?
- Menu prices for FAT PACK: Bobby Brown (4G 8TH Prepack) range from $15 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Fat Pack FAT PACK: Bobby Brown (4G 8TH Prepack)?
- FAT PACK: Bobby Brown (4G 8TH Prepack) is on menus in Michigan.