LIL' BALLS: Lemon Cherry x Z Animal #9 (4G 8TH Smalls Prepack) by Fat Pack
$15
- Category
- Flower
- Size
- 4 g
- THC
- 25.63%
- CBD
- 0.04%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $2.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
LIL' BALLS: Lemon Cherry x Z Animal #9 (4G 8TH Smalls Prepack) by Fat Pack is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $15. The lowest listed price right now is at House of Dank Recreational Cannabis - Garden City.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3)
- House of Dank Recreational Cannabis - Garden CityGarden City, MI · 4.5★ · 4 g$10$2.50/g
- 420 DankDetroit, MI · 4.9★ · 4 g$15$3.75/g
- Dank GardenDetroit, MI · 5★ · 4 g$15$3.75/g
Prices, deals & delivery near Garden City
Frequently asked questions
- Where can I buy Fat Pack LIL' BALLS: Lemon Cherry x Z Animal #9 (4G 8TH Smalls Prepack)?
- LIL' BALLS: Lemon Cherry x Z Animal #9 (4G 8TH Smalls Prepack) is listed at 1 licensed dispensary, including House of Dank Recreational Cannabis - Garden City, 420 Dank and Dank Garden. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Fat Pack LIL' BALLS: Lemon Cherry x Z Animal #9 (4G 8TH Smalls Prepack) cost?
- Menu prices for LIL' BALLS: Lemon Cherry x Z Animal #9 (4G 8TH Smalls Prepack) range from $15 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Fat Pack LIL' BALLS: Lemon Cherry x Z Animal #9 (4G 8TH Smalls Prepack)?
- LIL' BALLS: Lemon Cherry x Z Animal #9 (4G 8TH Smalls Prepack) is on menus in Michigan.