Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll by FLVRZ
$11.97–$14
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 33.9%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $6.66/g
Prices updated Oct 1, 2026
Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll by FLVRZ is stocked at 2 dispensaries across Colorado, priced $11.97–$14. The lowest listed price right now is at Mecca Cannabis.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (10) — Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll in Colorado
- Mecca CannabisAurora, CO · 4.4★ · 1.2 g$7.99$6.66/g
- Hightops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - RoyerColorado Springs, CO · 4.6★ · 1.2 g$8.40$7/g
- Grow Life Recreational & Medical DispensaryColorado Springs, CO · 4.8★ · 1.2 g$11.97$9.98/g
- Grow Life Recreational & Medical Dispensary DowntownColorado Springs, CO · 5★ · 1.2 g$11.97$9.98/g
- C.R.E.A.M Recreational + Medical Marijuana DispensaryColorado Springs, CO · 4.9★ · 1.2 g$12$10/g
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 1.2 g$12$10/g
- Silver Stem Fine Cannabis Rockrimmon at Garden of the Gods Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.5★ · 1.2 g$12$10/g
- Social Cannabis Dispensary FederalDenver, CO · 4.9★ · 1.2 g$14$11.67/g
- Every Day Weed BrightonBrighton, CO · 4.7★ · 1.2 g$14$11.67/g
- Social Dispensary BrightonBrighton, CO · 4.9★ · 1.2 g$14$11.67/g
Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll by state
Prices, deals & delivery near Aurora
Where to buy Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy FLVRZ Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll?
- Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll is listed at 2 licensed dispensaries, including Mecca Cannabis, Hightops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - Royer and Grow Life Recreational & Medical Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does FLVRZ Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll cost?
- Menu prices for Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll range from $11.97 to $14 across the dispensaries that list it.
- Which states carry FLVRZ Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll?
- Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll is on menus in Colorado.