Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll by FLVRZ
$9.48–$14
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 30–32.7%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $7/g
Prices updated Oct 2, 2026
Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll by FLVRZ is stocked at 3 dispensaries across Colorado, priced $9.48–$14. The lowest listed price right now is at Hightops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - Royer.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (10) — Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll in Colorado
- Hightops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - RoyerColorado Springs, CO · 4.6★ · 1.2 g$8.40$7/g
- Lakeshore Cannabis DispensaryEdgewater, CO · 4.8★ · 1.2 g$9.16$7.63/g
- Xclusive Cannabis DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 1.2 g$9.48$7.90/g
- Grow Life Recreational & Medical DispensaryColorado Springs, CO · 4.8★ · 1.2 g$11.97$9.98/g
- Grow Life Recreational & Medical Dispensary DowntownColorado Springs, CO · 5★ · 1.2 g$11.97$9.98/g
- Silver Stem Fine Cannabis Rockrimmon at Garden of the Gods Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.5★ · 1.2 g$12$10/g
- Social Cannabis Dispensary FederalDenver, CO · 4.9★ · 1.2 g$14$11.67/g
- Every Day Weed BrightonBrighton, CO · 4.7★ · 1.2 g$14$11.67/g
- Social Dispensary BrightonBrighton, CO · 4.9★ · 1.2 g$14$11.67/g
- FloracoColorado Springs, CO · 4.8★ · 1.2 g$15$12.50/g
Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll by state
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy FLVRZ Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll?
- Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll is listed at 3 licensed dispensaries, including Hightops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - Royer, Lakeshore Cannabis Dispensary and Xclusive Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does FLVRZ Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll cost?
- Menu prices for Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll range from $9.48 to $14 across the dispensaries that list it.
- Which states carry FLVRZ Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll?
- Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll is on menus in Colorado.