Strawberry Zoap | Infused Joint | 1.2g by Freedom Green
$4
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $3.33/g
Prices updated Oct 1, 2026
Strawberry Zoap | Infused Joint | 1.2g by Freedom Green is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $4. The lowest listed price right now is at The H.U.B..
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (6)
- The H.U.B.Saginaw, MI · 4.9★ · 1.2 g$4$3.33/gDeal
- High Society Weed Dispensary CharlotteCharlotte, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- High Society Weed Dispensary East LansingEast Lansing, MI · 4.9★ · 1.2 g$5$4.17/g
- High Society Weed Dispensary SalineSaline, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- High Society Weed Dispensary LenoxLenox, MI · 4.7★ · 1.2 g$5$4.17/g
- High Society Weed Dispensary Big RapidsBig Rapids, MI · 4.7★ · 1.2 g$6$5/g
Prices, deals & delivery near Saginaw
Frequently asked questions
- Where can I buy Freedom Green Strawberry Zoap | Infused Joint | 1.2g?
- Strawberry Zoap | Infused Joint | 1.2g is listed at 1 licensed dispensary, including The H.U.B., High Society Weed Dispensary Charlotte and High Society Weed Dispensary East Lansing. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Freedom Green Strawberry Zoap | Infused Joint | 1.2g cost?
- Menu prices for Strawberry Zoap | Infused Joint | 1.2g range from $4 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Freedom Green Strawberry Zoap | Infused Joint | 1.2g?
- Strawberry Zoap | Infused Joint | 1.2g is on menus in Michigan.