Fresh Coast | Grandi Guava | 100% Pure Live Resin 2G Disposable | Indica by Fresh Coast
$40
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 68.87%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $20/g
Prices updated Oct 1, 2026
Fresh Coast | Grandi Guava | 100% Pure Live Resin 2G Disposable | Indica by Fresh Coast is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $40. The lowest listed price right now is at Pure Options Detroit Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2)
- Pure Options Detroit DispensaryDetroit, MI · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Local Roots CannabisPerry, MI · 4.8★ · 2 g$40$20/g
Prices, deals & delivery near Detroit
Frequently asked questions
- Where can I buy Fresh Coast Fresh Coast | Grandi Guava | 100% Pure Live Resin 2G Disposable | Indica?
- Fresh Coast | Grandi Guava | 100% Pure Live Resin 2G Disposable | Indica is listed at 1 licensed dispensary, including Pure Options Detroit Dispensary and Local Roots Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Fresh Coast Fresh Coast | Grandi Guava | 100% Pure Live Resin 2G Disposable | Indica cost?
- Menu prices for Fresh Coast | Grandi Guava | 100% Pure Live Resin 2G Disposable | Indica range from $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Fresh Coast Fresh Coast | Grandi Guava | 100% Pure Live Resin 2G Disposable | Indica?
- Fresh Coast | Grandi Guava | 100% Pure Live Resin 2G Disposable | Indica is on menus in Michigan.