
FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902
$36
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.1 g
- THC
- 43.65%
- CBD
- 0.49%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $17.14/g
Prices updated Oct 1, 2026
FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902 is stocked at 3 dispensaries across Montana, priced $36. The lowest listed price right now is at Natural Wellness.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Montana (6) — FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902 in Montana
- Natural WellnessBelgrade, MT · 4.9★ · 2.1 g$36$17.14/g
- Natural Wellness ButteButte, MT · 4.9★ · 2.1 g$36$17.14/g
- Natural WellnessHelena, MT · 4.9★ · 2.1 g$36$17.14/g
- Natural WellnessHelena, MT · 4.9★ · 2.1 g$36$17.14/g
- Natural WellnessLewistown, MT · 4.9★ · 2.1 g$36$17.14/g
- Natural Wellness BillingsBillings, MT · 5★ · 2.1 g$36$17.14/g
FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902 by state
Prices, deals & delivery near Belgrade
Frequently asked questions
- Where can I buy FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902?
- FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902 is listed at 3 licensed dispensaries, including Natural Wellness, Natural Wellness Butte and Natural Wellness. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902 cost?
- Menu prices for FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902 range from $36 across the dispensaries that list it.
- Which states carry FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902?
- FUSED Green Unicorn Infused Pre-Roll Dogwalker 5-Pack (2.1g) #35902 is on menus in Montana.