Gelato 25 | Big Buds | 28g
$70
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 27.12%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $2.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Gelato 25 | Big Buds | 28g is stocked at 2 dispensaries across Michigan, priced $70. The lowest listed price right now is at Exclusive Brands - Monroe.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2) — Gelato 25 | Big Buds | 28g in Michigan
- Exclusive Brands - MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 1 oz$70$2.50/g
- Exclusive Monroe Recreational Cannabis & Weed DispensaryMonroe, MI · 4.8★ · 1 oz$70$2.50/g
Illinois (1)
- Sociale DispensaryPark Ridge, IL · 4.9★ · 1 oz$70$2.50/g
Gelato 25 | Big Buds | 28g by state
Prices, deals & delivery near Monroe
Frequently asked questions
- Where can I buy Gelato 25 | Big Buds | 28g?
- Gelato 25 | Big Buds | 28g is listed at 2 licensed dispensaries, including Exclusive Brands - Monroe, Exclusive Monroe Recreational Cannabis & Weed Dispensary and Sociale Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Gelato 25 | Big Buds | 28g cost?
- Menu prices for Gelato 25 | Big Buds | 28g range from $70 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Gelato 25 | Big Buds | 28g?
- Gelato 25 | Big Buds | 28g is on menus in Michigan.