OG Blue Dream | Jesters Infused Joint | 1.5g by Gold Crown
$10
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 41.1%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $6.67/g
Prices updated Oct 1, 2026
OG Blue Dream | Jesters Infused Joint | 1.5g by Gold Crown is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $10. The lowest listed price right now is at PLANET JANE.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3)
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 1.5 g$10$6.67/g
- High in the PinesBaldwin, MI · 4.6★ · 1.5 g$10$6.67/g
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 1.5 g$10.50$7/gDeal
Prices, deals & delivery near Ypsilanti
Frequently asked questions
- Where can I buy Gold Crown OG Blue Dream | Jesters Infused Joint | 1.5g?
- OG Blue Dream | Jesters Infused Joint | 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including PLANET JANE, High in the Pines and Green Pharm Bay City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Gold Crown OG Blue Dream | Jesters Infused Joint | 1.5g cost?
- Menu prices for OG Blue Dream | Jesters Infused Joint | 1.5g range from $10 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Gold Crown OG Blue Dream | Jesters Infused Joint | 1.5g?
- OG Blue Dream | Jesters Infused Joint | 1.5g is on menus in Michigan.