Guava Solventless Hash Rosin Gummies | Balanced | 200mg by Good Tide
$24.20
- Category
- Edibles
- Size
- 40 g
- THC
- 20%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $0.60/g
Prices updated Oct 1, 2026
Guava Solventless Hash Rosin Gummies | Balanced | 200mg by Good Tide is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $24.20. The lowest listed price right now is at The Green Door - South Haven.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2)
- The Green Door - South HavenSouth Haven, MI · 4.8★ · 40 g$24.20$0.60/g
- The Green Door - Bangor MIBangor, MI · 4.5★ · 40 g$24.20$0.60/g
Prices, deals & delivery near South Haven
Frequently asked questions
- Where can I buy Good Tide Guava Solventless Hash Rosin Gummies | Balanced | 200mg?
- Guava Solventless Hash Rosin Gummies | Balanced | 200mg is listed at 1 licensed dispensary, including The Green Door - South Haven and The Green Door - Bangor MI. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Good Tide Guava Solventless Hash Rosin Gummies | Balanced | 200mg cost?
- Menu prices for Guava Solventless Hash Rosin Gummies | Balanced | 200mg range from $24.20 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Good Tide Guava Solventless Hash Rosin Gummies | Balanced | 200mg?
- Guava Solventless Hash Rosin Gummies | Balanced | 200mg is on menus in Michigan.