Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g by Grasslandz
$40–$50
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 17.7%
- CBD
- 0.07%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $11.43/g
Prices updated Oct 1, 2026
Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g by Grasslandz is stocked at 3 dispensaries across Minnesota, priced $40–$50. The lowest listed price right now is at BlooMn cannabis Company.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Minnesota (4) — Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g in Minnesota
- BlooMn cannabis CompanyMinneapolis, MN · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Premium THC by Nothing But Hemp (Affiliate Location)West St Paul, MN · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Native CareWest St Paul, MN · 4.6★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Minne OrganixVictoria, MN · 4.9★ · 1/8 oz$52$14.86/g
Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g by state
Prices, deals & delivery near Minneapolis
Frequently asked questions
- Where can I buy Grasslandz Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g?
- Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g is listed at 3 licensed dispensaries, including BlooMn cannabis Company, Premium THC by Nothing But Hemp (Affiliate Location) and Native Care. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Grasslandz Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g range from $40 to $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Grasslandz Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g?
- Grasslandz | Blueberry Muffin | Big Buds | 3.5g is on menus in Minnesota.