Blue Lobster | Big Buds | 3.5g by Grassroots
$38.40
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 27.05%
- In stock at
- 14 dispensaries
- Best price per gram
- $7.71/g
Prices updated Oct 2, 2026
Blue Lobster | Big Buds | 3.5g by Grassroots is stocked at 1 dispensary across New York, priced $38.40. The lowest listed price right now is at Curaleaf Dispensary Reisterstown.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (10)
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 1/8 oz$38.40$10.97/g
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 1/8 oz$39.82$11.38/g
- SeshNYC Dispensary and DeliveryBronx, NY · 4.9★ · 3.5 g$40$11.43/gDeal
- Star Buds Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Mrs. Green's CANNAry Cannabis Dispensary & Weed Delivery BataviaBatavia, NY · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- The village green DispensaryNew Hartford, NY · 4.3★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Buddiez Bronx Cannabis DispensaryBronx, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Brooklyn Bourne DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Stoops NYC Dispensary - Licensed Cannabis Shop in FlatironNew York, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45.20$12.91/g
Maryland (3)
- Curaleaf Dispensary ReisterstownReisterstown, MD · 4.5★ · 3.5 g$27$7.71/gDeal
- Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery VillageGaithersburg, MD · 4.5★ · 3.5 g$27$7.71/gDeal
- Dispensary WorksWhite Plains, MD · 4.7★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
North Dakota (1)
- Pure Dakota Health Williston DispensaryWilliston, ND · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
Prices, deals & delivery near Reisterstown
Frequently asked questions
- Where can I buy Grassroots Blue Lobster | Big Buds | 3.5g?
- Blue Lobster | Big Buds | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Curaleaf Dispensary Reisterstown, Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village and Dispensary Works. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Grassroots Blue Lobster | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Blue Lobster | Big Buds | 3.5g range from $38.40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Grassroots Blue Lobster | Big Buds | 3.5g?
- Blue Lobster | Big Buds | 3.5g is on menus in New York.