GDL Flower (3.5g) | GDL Originals | Blu Froot by Green Dot Labs
$50.50
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 30.9%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $14.43/g
Prices updated Oct 1, 2026
GDL Flower (3.5g) | GDL Originals | Blu Froot by Green Dot Labs is stocked at 1 dispensary across Arizona, priced $50.50. The lowest listed price right now is at Zen Leaf Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (4)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPrescott, AZ · 4.7★ · 3.5 g$50.50$14.43/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 3.5 g$50.50$14.43/g
- Trulieve Casa Grande DispensaryCasa Grande, AZ · 4★ · 1/8 oz$52$14.86/g
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 1/8 oz$52$14.86/g
Prices, deals & delivery near Prescott
Frequently asked questions
- Where can I buy Green Dot Labs GDL Flower (3.5g) | GDL Originals | Blu Froot?
- GDL Flower (3.5g) | GDL Originals | Blu Froot is listed at 1 licensed dispensary, including Zen Leaf Cannabis Dispensary, Zen Leaf Dispensary Arcadia and Trulieve Casa Grande Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Green Dot Labs GDL Flower (3.5g) | GDL Originals | Blu Froot cost?
- Menu prices for GDL Flower (3.5g) | GDL Originals | Blu Froot range from $50.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Green Dot Labs GDL Flower (3.5g) | GDL Originals | Blu Froot?
- GDL Flower (3.5g) | GDL Originals | Blu Froot is on menus in Arizona.