GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O. by Green Dot Labs
$39.95–$60
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 0.45–30.9%
- CBD
- 0.52%
- In stock at
- 29 dispensaries
- Best price per gram
- $10/g
Prices updated Oct 2, 2026
GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O. by Green Dot Labs is stocked at 14 dispensaries across Arizona and Colorado, priced $39.95–$60. The lowest listed price right now is at Green Farms Recreational + Medical Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (26) — GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O. in Colorado
- Green Farms Recreational + Medical DispensaryColorado Springs, CO · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- ACA DispensaryDenver, CO · 4.5★ · 1/8 oz$35.50$10.14/g
- Lakeshore Cannabis DispensaryEdgewater, CO · 4.8★ · 1/8 oz$37.50$10.71/gDeal
- The 64 Store (Med/Rec)Colorado Springs, CO · 4.5★ · 1/8 oz$38$10.86/g
- Spark DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 1/8 oz$39.45$11.27/g
- High Popeye DispensaryDenver, CO · 4.9★ · 1/8 oz$39.50$11.29/g
- LOVA Canna Co - EdgewaterEdgewater, CO · 4.5★ · 1/8 oz$39.95$11.41/g
- LOVA Canna Co - Willits (THC Dispensary)Basalt, CO · 4.8★ · 1/8 oz$39.95$11.41/g
- Magnolia Road Cannabis Co. DispensaryBroomfield, CO · 4.8★ · 1/8 oz$41.05$11.73/g
- A Cut Above - FillmoreColorado Springs, CO · 3.8★ · 1/8 oz$41.59$11.88/gDeal
- The JointDenver, CO · 4.4★ · 1/8 oz$44.97$12.85/g
- SNAXLAND - YaleDenver, CO · 4.5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Reefer Madness DispensaryDenver, CO · 4.7★ · 1/8 oz$46$13.14/g
- JARS Cannabis Aurora SouthlandsAurora, CO · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Best High DispensaryDenver, CO · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Best High DispensaryDenver, CO · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Gardens Dispensary Glendale Cherry PeakGlendale, CO · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- High Times DispensaryDenver, CO · 4.4★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Gardens Dispensary RegisDenver, CO · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- The Cannabis Depot Denver DispensaryDenver, CO · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Snaxland - BerkeleyDenver, CO · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Cookies Denver Cannabis DispensaryDenver, CO · 4.4★ · 1/8 oz$50.99$14.57/g
- SoHi Cannabis DispensaryDenver, CO · 4.7★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Green Valley Dispensary Denver AirportDenver, CO · 4.9★ · 1/8 oz$60$17.14/g
- Callie's Cannabis Shoppe - RiNo...Larimer Street NOW OPEN!Denver, CO · 4.8★ · 1/8 oz$60$17.14/g
- Callie's Cannabis Shoppe - NorthglennNorthglenn, CO · 4.5★ · 1/8 oz$60$17.14/g
Arizona (2) — GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O. in Arizona
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 3.5 g$50.50$14.43/g
Ohio (1)
- J.K.L. Green farms Cannabis dispensary deliveryGlouster, OH · 5★ · 1/8 oz$35$10/g
GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O. by state
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O. by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Green Dot Labs GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O.?
- GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O. is listed at 14 licensed dispensaries, including Green Farms Recreational + Medical Dispensary, J.K.L. Green farms Cannabis dispensary delivery and ACA Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Green Dot Labs GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O. cost?
- Menu prices for GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O. range from $39.95 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Green Dot Labs GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O.?
- GDL Flower (3.5g) | Selections | F.A.F.O. is on menus in Arizona and Colorado.