Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk by Groove Solventless
$25–$30
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.4 g
- THC
- 39.01%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $10.42/g
Prices updated Oct 1, 2026
Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk by Groove Solventless is stocked at 2 dispensaries across Montana, priced $25–$30. The lowest listed price right now is at Lone Peak Cannabis Company.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Montana (7) — Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk in Montana
- Lone Peak Cannabis CompanyBozeman, MT · 4.8★ · 2.4 g$25$10.42/gDeal
- Lone Peak Cannabis CompanyBozeman, MT · 4.5★ · 2.4 g$25$10.42/gDeal
- Elevated Dispensary Great FallsBlack Eagle, MT · 4.5★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated Billings West EndBillings, MT · 4.6★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Lone Peak Cannabis CompanyLolo, MT · 4.6★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated Dispensary Cut BankCut Bank, MT · 4.3★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Lone Peak Cannabis CompanyRed Lodge, MT · 5★ · 2.4 g$30$12.50/g
Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk by state
Prices, deals & delivery near Bozeman
Frequently asked questions
- Where can I buy Groove Solventless Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk?
- Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk is listed at 2 licensed dispensaries, including Lone Peak Cannabis Company, Lone Peak Cannabis Company and Elevated Dispensary Great Falls. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Groove Solventless Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk cost?
- Menu prices for Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk range from $25 to $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Groove Solventless Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk?
- Lemon Cherry Gelato/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk is on menus in Montana.