Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk by Groove Solventless
$30–$35
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.4 g
- THC
- 37.59–37.67%
- CBD
- 0.13%
- In stock at
- 16 dispensaries
- Best price per gram
- $12.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk by Groove Solventless is stocked at 5 dispensaries across Montana, priced $30–$35. The lowest listed price right now is at Elevated Dispensary Great Falls.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Montana (16) — Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk in Montana
- Elevated Dispensary Great FallsBlack Eagle, MT · 4.5★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated Billings West EndBillings, MT · 4.6★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated Dispensary Billings/LockwoodBillings, MT · 4.6★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated Dispensary HelenaHelena, MT · 4.8★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated Dispensary MissoulaMissoula, MT · 4.7★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated BozemanBozeman, MT · 4.5★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated KalispellKalispell, MT · 4.3★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated Dispensary HavreHavre, MT · 4.7★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated Dispensary ChinookChinook, MT · 4.8★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated Dispensary Cut BankCut Bank, MT · 4.3★ · 2.4 g$30$12.50/g
- The Hi-Line Co - ChinookChinook, MT · 5★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Silverleaf 4 CornersBozeman, MT · 4.8★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated Dispensary Billings/Lockwood 2Billings, MT · 4.1★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Elevated LibbyLibby, MT · 3.8★ · 2.4 g$30$12.50/g
- High Mountain - Havre, MTHavre, MT · 3.7★ · 2.4 g$30$12.50/g
- Grizzly PineHelena, MT · 4.7★ · 2.4 g$35$14.58/g
Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk by state
Prices, deals & delivery near Black Eagle
Where to buy Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Groove Solventless Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk?
- Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk is listed at 5 licensed dispensaries, including Elevated Dispensary Great Falls, Elevated Billings West End and Elevated Dispensary Billings/Lockwood. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Groove Solventless Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk cost?
- Menu prices for Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk range from $30 to $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Groove Solventless Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk?
- Watermelon Laterz/Maple Dunks | Infused Joints | .8g each | 3pk is on menus in Montana.