Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th) by Grow Sciences
$30–$50.50
- Category
- Flower
- Size
- 3.7 g
- THC
- 20.46–28.2%
- In stock at
- 24 dispensaries
- Best price per gram
- $7.03/g
Prices updated Oct 3, 2026
Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th) by Grow Sciences is stocked at 14 dispensaries across Arizona, priced $30–$50.50. The lowest listed price right now is at Trulieve Casa Grande Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (24) — Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th) in Arizona
- Trulieve Casa Grande DispensaryCasa Grande, AZ · 4★ · 3.7 g$26$7.03/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 3.7 g$30$8.11/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 3.7 g$30$8.11/gDeal
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 3.7 g$30$8.11/gDeal
- Trulieve Peoria DispensaryPeoria, AZ · 4.7★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Mesa DispensaryMesa, AZ · 4.6★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Tucson DispensaryTucson, AZ · 4.6★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Mesa Dispensary NorthMesa, AZ · 4.2★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Cottonwood DispensaryCottonwood, AZ · 4.3★ · 3.7 g$36.40$9.84/gDeal
- Trulieve Maricopa DispensaryMaricopa, AZ · 3.3★ · 3.7 g$36.40$9.84/gDeal
- Trulieve Bisbee DispensaryBisbee, AZ · 4.4★ · 3.7 g$36.40$9.84/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 3.7 g$50$13.51/g
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 3.7 g$50$13.51/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 3.7 g$50$13.51/g
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 3.7 g$50$13.51/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 3.7 g$50.50$13.65/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 3.7 g$50.50$13.65/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPrescott, AZ · 4.7★ · 3.7 g$50.50$13.65/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 3.7 g$50.50$13.65/g
Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th) by state
Prices, deals & delivery near Casa Grande
Where to buy Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th) by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Grow Sciences Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th)?
- Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th) is listed at 14 licensed dispensaries, including Trulieve Casa Grande Dispensary, JARS Cannabis El Mirage and JARS Cannabis North Phoenix. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Grow Sciences Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th) cost?
- Menu prices for Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th) range from $30 to $50.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Grow Sciences Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th)?
- Pineapple Fruz Flower Jar 3.7g (1/8th) is on menus in Arizona.