Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th) by Grow Sciences
$30–$50.50
- Category
- Flower
- Size
- 3.7 g
- THC
- 27.4–32.71%
- In stock at
- 18 dispensaries
- Best price per gram
- $7.03/g
Prices updated Oct 2, 2026
Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th) by Grow Sciences is stocked at 11 dispensaries across Arizona, priced $30–$50.50. The lowest listed price right now is at Trulieve Casa Grande Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (18) — Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th) in Arizona
- Trulieve Casa Grande DispensaryCasa Grande, AZ · 4★ · 3.7 g$26$7.03/gDeal
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 3.7 g$30$8.11/gDeal
- Deeply Rooted Boutique Cannabis CompanyEl Mirage, AZ · 4.8★ · 3.7 g$30$8.11/gDeal
- Trulieve Peoria DispensaryPeoria, AZ · 4.7★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Mesa DispensaryMesa, AZ · 4.6★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Tucson DispensaryTucson, AZ · 4.6★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Mesa Dispensary NorthMesa, AZ · 4.2★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 3.7 g$35$9.46/gDeal
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 3.7 g$36.40$9.84/gDeal
- Trulieve Bisbee DispensaryBisbee, AZ · 4.4★ · 3.7 g$36.40$9.84/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 3.7 g$50$13.51/g
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 3.7 g$50$13.51/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 3.7 g$50$13.51/g
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 3.7 g$50$13.51/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 3.7 g$50.50$13.65/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 3.7 g$50.50$13.65/g
Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th) by state
Prices, deals & delivery near Casa Grande
Where to buy Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th) by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Grow Sciences Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th)?
- Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th) is listed at 11 licensed dispensaries, including Trulieve Casa Grande Dispensary, JARS Cannabis Tolleson and Deeply Rooted Boutique Cannabis Company. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Grow Sciences Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th) cost?
- Menu prices for Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th) range from $30 to $50.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Grow Sciences Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th)?
- Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th) is on menus in Arizona.