Ha'Shash | Candy Runtz | Infused Pre Roll | 1.1G by Ha'Shash
$3
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.1 g
- THC
- 40.12%
- CBD
- 0.55%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $2.73/g
Prices updated Oct 1, 2026
Ha'Shash | Candy Runtz | Infused Pre Roll | 1.1G by Ha'Shash is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $3. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Dispensary - River Rouge.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3)
- JARS Cannabis Dispensary - River RougeRiver Rouge, MI · 4.9★ · 1.1 g$3$2.73/g
- PUFF Cannabis New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.1 g$4$3.64/g
- Ultra CannabisDetroit, MI · 4.8★ · 1.1 g$4$3.64/gDeal
Prices, deals & delivery near River Rouge
Frequently asked questions
- Where can I buy Ha'Shash Ha'Shash | Candy Runtz | Infused Pre Roll | 1.1G?
- Ha'Shash | Candy Runtz | Infused Pre Roll | 1.1G is listed at 1 licensed dispensary, including JARS Cannabis Dispensary - River Rouge, PUFF Cannabis New Buffalo and Ultra Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Ha'Shash Ha'Shash | Candy Runtz | Infused Pre Roll | 1.1G cost?
- Menu prices for Ha'Shash | Candy Runtz | Infused Pre Roll | 1.1G range from $3 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Ha'Shash Ha'Shash | Candy Runtz | Infused Pre Roll | 1.1G?
- Ha'Shash | Candy Runtz | Infused Pre Roll | 1.1G is on menus in Michigan.