Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g by Happy Valley
$30–$40
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 18.86–29.24%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $8.57/g
Prices updated Oct 1, 2026
Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g by Happy Valley is stocked at 3 dispensaries across Massachusetts, priced $30–$40. The lowest listed price right now is at Happy Valley - East Boston Medical Marijuana and Recreational Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (7) — Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g in Massachusetts
- Happy Valley - East Boston Medical Marijuana and Recreational DispensaryEast Boston, MA · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySharon, MA · 4.5★ · 1/8 oz$30.50$8.71/g
- Salty FarmersEastham, MA · 4.7★ · 1/8 oz$35$10/g
- Cape Cod Cannabis Recreational DispensaryWellfleet, MA · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Prolific Cannabis Dispensary AllstonBoston, MA · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- PrimitivBoston, MA · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Full Harvest Moonz - Haverhill DispensaryHaverhill, MA · 4.5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
Pennsylvania (1)
- Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop SharonSharon, PA · 5★ · 1/8 oz$30.50$8.71/g
Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g by state
Prices, deals & delivery near East Boston
Frequently asked questions
- Where can I buy Happy Valley Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g?
- Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g is listed at 3 licensed dispensaries, including Happy Valley - East Boston Medical Marijuana and Recreational Dispensary, Zen Leaf Cannabis Dispensary and Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop Sharon. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Happy Valley Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g cost?
- Menu prices for Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g range from $30 to $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Happy Valley Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g?
- Super Lemon Haze | Flower Jar 3.5g is on menus in Massachusetts.