Tear Gas | Big Buds | 3.5g by Heady Tree
$44
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 32%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $11.63/g
Prices updated Oct 1, 2026
Tear Gas | Big Buds | 3.5g by Heady Tree is stocked at 1 dispensary across New York, priced $44. The lowest listed price right now is at A Cannaful Life.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (6)
- A Cannaful LifeStaten Island, NY · 5★ · 1/8 oz$40.71$11.63/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 3.5 g$44$12.57/g
- Exit 31 Exotic | Utica Cannabis CompanyUtica, NY · 4.8★ · 1/8 oz$44.25$12.64/g
- Happy Days Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 3.5 g$45$12.86/g
- Strain Stars RiverheadRiverhead, NY · 4.9★ · 1/8 oz$48$13.71/g
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
Prices, deals & delivery near Staten Island
Frequently asked questions
- Where can I buy Heady Tree Tear Gas | Big Buds | 3.5g?
- Tear Gas | Big Buds | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including A Cannaful Life, FlynnStoned Cannabis North Syracuse and Exit 31 Exotic | Utica Cannabis Company. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Heady Tree Tear Gas | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Tear Gas | Big Buds | 3.5g range from $44 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Heady Tree Tear Gas | Big Buds | 3.5g?
- Tear Gas | Big Buds | 3.5g is on menus in New York.