Pineapple Express | Hybrid - Ultra All-In-One 2g by Heavy Hitters
$100
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 90.9%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Pineapple Express | Hybrid - Ultra All-In-One 2g by Heavy Hitters is stocked at 1 dispensary across New Jersey, priced $100. The lowest listed price right now is at ReLeaf Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New Jersey (5)
- ReLeaf Cannabis DispensaryWilliamstown, NJ · 5★ · 2 g$100$50/g
- Public Absecon DispensaryAbsecon, NJ · 4.9★ · 2 g$101.26$50.63/g
- BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury HeightsWoodbury Heights, NJ · 4.8★ · 2 g$110$55/gDeal
- Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery)Jersey City, NJ · 4.9★ · 2 g$110$55/g
- BluLight Cannabis Dispensary - Gloucester CityGloucester City, NJ · 4.9★ · 2 g$110$55/gDeal
Prices, deals & delivery near Williamstown
- Cheapest flower in Williamstown
- Cheapest carts & vapes in Williamstown
- Cheapest edibles in Williamstown
- Cheapest pre-rolls in Williamstown
- Cheapest concentrates in Williamstown
- Cheapest infused pre-rolls in Williamstown
- Cheapest weed in Williamstown
- Cheap ounces in Williamstown
- Williamstown cannabis prices
- Weed deals in Williamstown (6)
Frequently asked questions
- Where can I buy Heavy Hitters Pineapple Express | Hybrid - Ultra All-In-One 2g?
- Pineapple Express | Hybrid - Ultra All-In-One 2g is listed at 1 licensed dispensary, including ReLeaf Cannabis Dispensary, Public Absecon Dispensary and BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Heavy Hitters Pineapple Express | Hybrid - Ultra All-In-One 2g cost?
- Menu prices for Pineapple Express | Hybrid - Ultra All-In-One 2g range from $100 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Heavy Hitters Pineapple Express | Hybrid - Ultra All-In-One 2g?
- Pineapple Express | Hybrid - Ultra All-In-One 2g is on menus in New Jersey.