Blueberry Dream Juicy Stickz .75g by Hellavated
$5
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 0.784 g
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $5.10/g
Prices updated Oct 1, 2026
Blueberry Dream Juicy Stickz .75g by Hellavated is stocked at 1 dispensary across Oregon, priced $5. The lowest listed price right now is at The Medication Station Dispensary - Cottage Grove.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (4)
- The Medication Station Dispensary - Cottage GroveCottage Grove, OR · 4.5★ · 0.784 g$4$5.10/g
- Happy Leaf Portland DispensaryPortland, OR · 4.8★ · 0.784 g$5$6.38/g
- Alternative RemediesPortland, OR · 4.4★ · 0.784 g$5$6.38/g
- Alternative Solutions DispensaryPortland, OR · 4.2★ · 0.784 g$5$6.38/g
Prices, deals & delivery near Cottage Grove
Where to buy Blueberry Dream Juicy Stickz .75g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Hellavated Blueberry Dream Juicy Stickz .75g?
- Blueberry Dream Juicy Stickz .75g is listed at 1 licensed dispensary, including The Medication Station Dispensary - Cottage Grove, Happy Leaf Portland Dispensary and Alternative Remedies. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Hellavated Blueberry Dream Juicy Stickz .75g cost?
- Menu prices for Blueberry Dream Juicy Stickz .75g range from $5 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Hellavated Blueberry Dream Juicy Stickz .75g?
- Blueberry Dream Juicy Stickz .75g is on menus in Oregon.