Grape Stomper Juicy Stickz .75g by Hellavated
$4.17
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 0.78 g
- THC
- 31.87%
- CBD
- 0.44%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $5.35/g
Prices updated Oct 2, 2026
Grape Stomper Juicy Stickz .75g by Hellavated is stocked at 1 dispensary across Oregon, priced $4.17. The lowest listed price right now is at Electric Lettuce Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (2)
- Electric Lettuce DispensaryHillsboro, OR · 4.6★ · 0.78 g$4.17$5.35/g
- Electric Lettuce DispensaryPortland, OR · 4.8★ · 0.78 g$4.17$5.35/g
Prices, deals & delivery near Hillsboro
Frequently asked questions
- Where can I buy Hellavated Grape Stomper Juicy Stickz .75g?
- Grape Stomper Juicy Stickz .75g is listed at 1 licensed dispensary, including Electric Lettuce Dispensary and Electric Lettuce Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Hellavated Grape Stomper Juicy Stickz .75g cost?
- Menu prices for Grape Stomper Juicy Stickz .75g range from $4.17 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Hellavated Grape Stomper Juicy Stickz .75g?
- Grape Stomper Juicy Stickz .75g is on menus in Oregon.