Strawberry Haze Cloud Bar 2g by Hellavated
$34
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.8%
- In stock at
- 13 dispensaries
- Best price per gram
- $16.66/g
Prices updated Oct 1, 2026
Strawberry Haze Cloud Bar 2g by Hellavated is stocked at 1 dispensary across Oregon, priced $34. The lowest listed price right now is at Herbal Choices.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (12)
- Herbal ChoicesReedsport, OR · 4.7★ · 2 g$33.33$16.66/g
- Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-ThruPortland, OR · 4.3★ · 2 g$34$17/g
- Green Lion - St HelensSt Helens, OR · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/g
- Cola Cove Dispensary TigardTigard, OR · 4.4★ · 2 g$40$20/g
- Electric Lettuce DispensaryHillsboro, OR · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- Weedbucks Dispensary Cannabis MarijuanaMedford, OR · 4.6★ · 2 g$40$20/g
- The House Of Dank LLCReedsport, OR · 4.7★ · 2 g$40$20/g
- Green Room Dispensary - Corvallis OSU CampusCorvallis, OR · 4.8★ · 2 g$40$20/g
- A Better Way CannabisKlamath Falls, OR · 4.5★ · 2 g$40$20/g
- Green Room Dispensary - Albany Pacific BlvdAlbany, OR · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Green Room Dispensary - Corvallis SouthtownCorvallis, OR · 4.9★ · 2 g$40$20/g
- Bahama Buds Cannon BeachCannon Beach, OR · 4.6★ · 2 g$40$20/g
Maryland (1)
- Evergrowing ReleafColumbia, MD · 4.9★ · 2 g$54$27/gDeal
Prices, deals & delivery near Reedsport
Frequently asked questions
- Where can I buy Hellavated Strawberry Haze Cloud Bar 2g?
- Strawberry Haze Cloud Bar 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Herbal Choices, Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-Thru and Green Lion - St Helens. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Hellavated Strawberry Haze Cloud Bar 2g cost?
- Menu prices for Strawberry Haze Cloud Bar 2g range from $34 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Hellavated Strawberry Haze Cloud Bar 2g?
- Strawberry Haze Cloud Bar 2g is on menus in Oregon.