Pineapple Express Popcorn 7g by High Supply
$55
- Category
- Flower
- Size
- quarter
- THC
- 28.39%
- In stock at
- 12 dispensaries
- Best price per gram
- $6.68/g
Prices updated Oct 2, 2026
Pineapple Express Popcorn 7g by High Supply is stocked at 1 dispensary across Illinois, priced $55. The lowest listed price right now is at BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Illinois (12)
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 1/4 oz$46.75$6.68/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 1/4 oz$46.75$6.68/gDeal
- nuEra East Dubuque DispensaryEast Dubuque, IL · 4.9★ · 1/4 oz$48.75$6.96/gDeal
- High Profile of Martinsville DispensaryMartinsville, IL · 4.9★ · 1/4 oz$55$7.86/g
- Terrace Cannabis Dispensary - MilanMilan, IL · 4.9★ · 1/4 oz$56.53$8.08/gDeal
- Cloud9 CannabisEast Peoria, IL · 4.9★ · 1/4 oz$65$9.29/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySt. Charles, IL · 4.6★ · 7 g$65.50$9.36/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 7 g$65.50$9.36/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryAurora, IL · 4.7★ · 7 g$65.50$9.36/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryLombard, IL · 4.7★ · 7 g$65.50$9.36/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryHighland Park, IL · 4.7★ · 7 g$65.50$9.36/g
- Consume Cannabis - St. CharlesSt. Charles, IL · 4.5★ · 7 g$65.50$9.36/g
Prices, deals & delivery near Normal
Frequently asked questions
- Where can I buy High Supply Pineapple Express Popcorn 7g?
- Pineapple Express Popcorn 7g is listed at 1 licensed dispensary, including BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary, Beyond / Hello Cannabis Dispensary and nuEra East Dubuque Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does High Supply Pineapple Express Popcorn 7g cost?
- Menu prices for Pineapple Express Popcorn 7g range from $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry High Supply Pineapple Express Popcorn 7g?
- Pineapple Express Popcorn 7g is on menus in Illinois.