Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g by Higher Cultures
$36
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2.5 g
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $14.40/g
Prices updated Oct 1, 2026
Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g by Higher Cultures is stocked at 1 dispensary across Oregon, priced $36. The lowest listed price right now is at Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-Thru.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (6)
- Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-ThruPortland, OR · 4.3★ · 2.5 g$36$14.40/g
- Green Lion - St HelensSt Helens, OR · 4.6★ · 2.5 g$37.50$15/g
- Green Lion - ClackamasPortland, OR · 4.7★ · 2.5 g$37.50$15/g
- Pipe Dreams DispensaryLincoln City, OR · 4.6★ · 2.5 g$42$16.80/g
- Today's Herbal Choice TillamookTillamook, OR · 4.7★ · 2.5 g$42$16.80/g
- The Medication Station Dispensary - NewportNewport, OR · 4.6★ · 2.5 g$48$19.20/g
Prices, deals & delivery near Portland
Frequently asked questions
- Where can I buy Higher Cultures Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g?
- Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Silver Stem Portland Hayden Island Dispensary w/ Drive-Thru, Green Lion - St Helens and Green Lion - Clackamas. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Higher Cultures Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g cost?
- Menu prices for Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g range from $36 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Higher Cultures Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g?
- Blue Razz - "The Limit" AiO - 2.5g is on menus in Oregon.