WHITE DIAMOND 1/8 OZ PREMIUM FLOWER by House of Sacci
$48
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 31%
- In stock at
- 14 dispensaries
- Best price per gram
- $10.51/g
Prices updated Oct 1, 2026
WHITE DIAMOND 1/8 OZ PREMIUM FLOWER by House of Sacci is stocked at 1 dispensary across New York, priced $48. The lowest listed price right now is at Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (14)
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 1/8 oz$36.80$10.51/gDeal
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 1/8 oz$43.99$12.57/g
- Bayside Cannabis Dispensary & Weed Delivery QueensOakland Gardens, NY · 4.9★ · 1/8 oz$44$12.57/g
- Brooklyn Bourne DispensaryBrooklyn, NY · 4.9★ · 1/8 oz$44$12.57/g
- Our THC Shop - Rosedale | Queens, NYRosedale, NY · 4.9★ · 1/8 oz$44$12.57/g
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 1/8 oz$44$12.57/g
- Tru CannabisNew York, NY · 4.8★ · 1/8 oz$44$12.57/g
- Bloom Cannabis DispensaryPenn Yan, NY · 4.6★ · 1/8 oz$46$13.14/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 3.5 g$48$13.71/g
- Hampton Premium GreenWater Mill, NY · 5★ · 1/8 oz$49.72$14.21/gDeal
- Happy Days Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 3.5 g$50$14.29/g
- The Cannabis DepotWatertown, NY · 4.3★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Mrs. Green's CANNAry Cannabis Dispensary & Weed Delivery BataviaBatavia, NY · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
Prices, deals & delivery near Schenectady
Frequently asked questions
- Where can I buy House of Sacci WHITE DIAMOND 1/8 OZ PREMIUM FLOWER?
- WHITE DIAMOND 1/8 OZ PREMIUM FLOWER is listed at 1 licensed dispensary, including Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & Dispensary, THTree Dispensary and Mango Cannabis Weed Dispensary Rochester. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does House of Sacci WHITE DIAMOND 1/8 OZ PREMIUM FLOWER cost?
- Menu prices for WHITE DIAMOND 1/8 OZ PREMIUM FLOWER range from $48 across the dispensaries that list it.
- Which states carry House of Sacci WHITE DIAMOND 1/8 OZ PREMIUM FLOWER?
- WHITE DIAMOND 1/8 OZ PREMIUM FLOWER is on menus in New York.