Wolf Pac | Rolled Ready | HYMAN | REC by HYMAN
$25
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 31.7%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $5/g
Prices updated Oct 2, 2026
Wolf Pac | Rolled Ready | HYMAN | REC by HYMAN is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $25. The lowest listed price right now is at Bloom City Club Sturgis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (5)
- Bloom City Club Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.8★ · 3 g$15$5/gDeal
- Quality RootsMadison Heights, MI · 4.9★ · 3 g$25$8.33/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 3 g$25$8.33/gDeal
- Moses Roses in EastpointeEastpointe, MI · 4.9★ · 3 g$25$8.33/g
- Quality Roots Dispensary - PontiacPontiac, MI · 4.9★ · 3 g$25$8.33/g
Prices, deals & delivery near Sturgis
Frequently asked questions
- Where can I buy HYMAN Wolf Pac | Rolled Ready | HYMAN | REC?
- Wolf Pac | Rolled Ready | HYMAN | REC is listed at 1 licensed dispensary, including Bloom City Club Sturgis Dispensary, Quality Roots and Quality Roots Cannabis Dispensary - Kalamazoo. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does HYMAN Wolf Pac | Rolled Ready | HYMAN | REC cost?
- Menu prices for Wolf Pac | Rolled Ready | HYMAN | REC range from $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry HYMAN Wolf Pac | Rolled Ready | HYMAN | REC?
- Wolf Pac | Rolled Ready | HYMAN | REC is on menus in Michigan.