Chem Butter 3.5g Flower by ILLICIT
$40–$50
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 20.38–27.88%
- In stock at
- 71 dispensaries
- Best price per gram
- $9.71/g
Prices updated Oct 2, 2026
Chem Butter 3.5g Flower by ILLICIT is stocked at 7 dispensaries across Missouri and New Jersey, priced $40–$50. The lowest listed price right now is at Greenlight Dispensary Joplin.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Missouri (66) — Chem Butter 3.5g Flower in Missouri
- Greenlight Dispensary JoplinJoplin, MO · 4.8★ · 1/8 oz$34$9.71/gDeal
- The Dispensary of JoplinJoplin, MO · 4.6★ · 1/8 oz$34$9.71/gDeal
- High Profile of St. Charles DispensarySt Charles, MO · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- High Profile of Cape Girardeau DispensaryCape Girardeau, MO · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- High Profile of Columbia DispensaryColumbia, MO · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- High Profile of West Plains DispensaryWest Plains, MO · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- High Profile of St. Louis DispensarySt. Louis, MO · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- High Profile of St Robert DispensarySt Robert, MO · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- Proper Cannabis Cape GirardeauCape Girardeau, MO · 4.7★ · 1/8 oz$35$10/g
- Ozark Garden Wellness Marijuana Weed DispensaryCape Girardeau, MO · 5★ · 1/8 oz$35$10/g
- Flora Farms Berkeley DispensaryBerkeley, MO · 4.7★ · 1/8 oz$38$10.86/g
- From The Earth Dispensary WestsideKansas City, MO · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Fresh Karma Dispensaries- St. JosephSt Joseph, MO · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Fresh Karma Dispensaries- MidtownKansas City, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- From The Earth Dispensary IndependenceIndependence, MO · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Good Day Farm Dispensary CaruthersvilleCaruthersville, MO · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Good Day Farm Dispensary IndependenceIndependence, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Good Day Farm Dispensary Kansas CityKansas City, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Codes Dispensary St. Louis HamptonSt. Louis, MO · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Greenlight Dispensary Rock PortRock Port, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- From The Earth Dispensary BrooksideKansas City, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/gDeal
- Codes Dispensary HannibalHannibal, MO · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Greenlight Dispensary HaytiHayti, MO · 4.7★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- From The Earth Dispensary DowntownKansas City, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- From The Earth Dispensary State LineKansas City, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Good Day Farm Dispensary ColumbiaColumbia, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- From The Earth Dispensary RaytownRaytown, MO · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Good Day Farm Dispensary St. Louis CWESt. Louis, MO · 4.6★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- From The Earth Dispensary St. JosephSt. Joseph, MO · 4.7★ · 1/8 oz$40$11.43/gDeal
- Codes Dispensary ChillicotheChillicothe, MO · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Good Day Farm Dispensary Springfield WestSpringfield, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Green Releaf Weed Dispensary LibertyLiberty, MO · 4.7★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Good Day Farm Dispensary Cape GirardeauCape Girardeau, MO · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Green Releaf Weed Dispensary Lee’s SummitLee's Summit, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Good Day Farm Dispensary Springfield EastSpringfield, MO · 4.7★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- High Profile of Holland DispensarySteele, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Codes Dispensary CardwellCardwell, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- High Profile of Branson DispensaryBranson, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- 3Fifteen Primo Cannabis Valley ParkValley Park, MO · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Codes Dispensary St. LouisSt. Louis, MO · 4.7★ · 1/8 oz$40$11.43/g
New Jersey (5)
- New Era DispensarySouth Bound Brook, NJ · 4.8★ · 3.5 g$40$11.43/gDeal
- ReLeaf Cannabis DispensaryWilliamstown, NJ · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJElmwood Park, NJ · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Illicit Gardens Dispensary SecaucusSecaucus, NJ · 4.4★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJCarlstadt, NJ · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
Chem Butter 3.5g Flower by state
Prices, deals & delivery near Joplin
Where to buy Chem Butter 3.5g Flower by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy ILLICIT Chem Butter 3.5g Flower?
- Chem Butter 3.5g Flower is listed at 7 licensed dispensaries, including Greenlight Dispensary Joplin, The Dispensary of Joplin and High Profile of St. Charles Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ILLICIT Chem Butter 3.5g Flower cost?
- Menu prices for Chem Butter 3.5g Flower range from $40 to $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ILLICIT Chem Butter 3.5g Flower?
- Chem Butter 3.5g Flower is on menus in Missouri and New Jersey.