InHouse - Sour Diesel AIO Vape 2g by InHouse
$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.9%
- CBD
- 1.5%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $30/g
Prices updated Oct 2, 2026
InHouse - Sour Diesel AIO Vape 2g by InHouse is stocked at 1 dispensary across Massachusetts, priced $60. The lowest listed price right now is at Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (3)
- Full Harvest Moonz - Haverhill DispensaryHaverhill, MA · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- House Premium CannabisTyngsborough, MA · 4.8★ · 2 g$60$30/g
- PrimitivBoston, MA · 4.8★ · 2 g$60$30/g
Prices, deals & delivery near Haverhill
Frequently asked questions
- Where can I buy InHouse InHouse - Sour Diesel AIO Vape 2g?
- InHouse - Sour Diesel AIO Vape 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Full Harvest Moonz - Haverhill Dispensary, House Premium Cannabis and Primitiv. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does InHouse InHouse - Sour Diesel AIO Vape 2g cost?
- Menu prices for InHouse - Sour Diesel AIO Vape 2g range from $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry InHouse InHouse - Sour Diesel AIO Vape 2g?
- InHouse - Sour Diesel AIO Vape 2g is on menus in Massachusetts.