Citradelic Sunset | 14g by IT Cannabis
$44.10
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 21.71%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $3.15/g
Prices updated Oct 1, 2026
Citradelic Sunset | 14g by IT Cannabis is stocked at 2 dispensaries across Colorado, priced $44.10. The lowest listed price right now is at Best Buds Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (3) — Citradelic Sunset | 14g in Colorado
- Best Buds DispensaryAurora, CO · 4.7★ · 1/2 oz$44.10$3.15/g
- Best Buds HighlandDenver, CO · 4.5★ · 1/2 oz$44.10$3.15/g
- Higher Grade Denver DispensaryDenver, CO · 4.4★ · 1/2 oz$44.10$3.15/g
Citradelic Sunset | 14g by state
Prices, deals & delivery near Aurora
Frequently asked questions
- Where can I buy IT Cannabis Citradelic Sunset | 14g?
- Citradelic Sunset | 14g is listed at 2 licensed dispensaries, including Best Buds Dispensary, Best Buds Highland and Higher Grade Denver Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does IT Cannabis Citradelic Sunset | 14g cost?
- Menu prices for Citradelic Sunset | 14g range from $44.10 across the dispensaries that list it.
- Which states carry IT Cannabis Citradelic Sunset | 14g?
- Citradelic Sunset | 14g is on menus in Colorado.