JAR Silver Kush 1.1g Pre-Roll by JAR Cannabis Co.
$9
- Category
- Pre-rolls
- Size
- 1.1 g
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $8.18/g
Prices updated Oct 1, 2026
JAR Silver Kush 1.1g Pre-Roll by JAR Cannabis Co. is stocked at 1 dispensary across Maine, priced $9. The lowest listed price right now is at Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Maine (9)
- Cannabis Cured Medical Weed Dispensary BangorBangor, ME · 4.7★ · 1.1 g$9$8.18/g
- Cannabis Cured Medical Weed Dispensary ThomastonThomaston, ME · 4.6★ · 1.1 g$9$8.18/g
- JAR Cannabis Co. Dispensary - BerwickBerwick, ME · 4.9★ · 1.1 g$9.60$8.73/gDeal
- JAR Cannabis Co.South Portland, ME · 4.9★ · 1.1 g$9.60$8.73/gDeal
- High Value CannabisWaterville, ME · 5★ · 1.1 g$10$9.09/g
- Sweet Relief Shop, Maine Recreational Marijuana and Cannabis Dispensary on Rt. 1Northport, ME · 4.8★ · 1.1 g$10.96$9.96/g
- Just BakedLincoln, ME · 4.7★ · 1.1 g$11$10/g
- High Rollers (MED + RECREATIONAL)Mechanic Falls, ME · 4.7★ · 1.1 g$12$10.91/g
- Purple Haze Recreational Cannabis 21+Baring, ME · 5★ · 1.1 g$12$10.91/g
Missouri (1)
- High Roller Cannabis ClubCrocker, MO · 5★ · 1.1 g$12$10.91/g
Prices, deals & delivery near Bangor
Frequently asked questions
- Where can I buy JAR Cannabis Co. JAR Silver Kush 1.1g Pre-Roll?
- JAR Silver Kush 1.1g Pre-Roll is listed at 1 licensed dispensary, including Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Bangor, Cannabis Cured Medical Weed Dispensary Thomaston and JAR Cannabis Co. Dispensary - Berwick. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does JAR Cannabis Co. JAR Silver Kush 1.1g Pre-Roll cost?
- Menu prices for JAR Silver Kush 1.1g Pre-Roll range from $9 across the dispensaries that list it.
- Which states carry JAR Cannabis Co. JAR Silver Kush 1.1g Pre-Roll?
- JAR Silver Kush 1.1g Pre-Roll is on menus in Maine.