Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g by Jaunty
$60–$62.15
- Category
- Vape Pens
- Size
- 1.5 g
- THC
- 81.87–1350%
- In stock at
- 34 dispensaries
- Best price per gram
- $33.25/g
Prices updated Oct 2, 2026
Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g by Jaunty is stocked at 3 dispensaries across New York, priced $60–$62.15. The lowest listed price right now is at NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (34) — Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g in New York
- NugHub NY Cannabis Dispensary & DeliveryStaten Island, NY · 4.9★ · 1.5 g$49.87$33.25/gDeal
- Terp Bros Dispensary - Ozone ParkOzone Park, NY · 4.9★ · 1.5 g$50.17$33.45/gDeal
- CannaFamily DispensaryHoward Beach, NY · 5★ · 1.5 g$54.87$36.58/gDeal
- AltoCanna Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 1.5 g$55$36.67/g
- Dream Daze DispensaryDepew, NY · 4.9★ · 1.5 g$55$36.67/g
- Blissful BudsBinghamton, NY · 4.9★ · 1.5 g$55$36.67/g
- The village green DispensaryNew Hartford, NY · 4.3★ · 1.5 g$55$36.67/g
- Just Breathe Finger LakesSeneca Falls, NY · 4.8★ · 1.5 g$55.75$37.17/g
- Bloom Cannabis DispensaryPenn Yan, NY · 4.6★ · 1.5 g$56$37.33/g
- Cannabis on Lex DispensaryNew York, NY · 4.4★ · 1.5 g$57$38/gDeal
- FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 5★ · 1.5 g$60$40/g
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 1.5 g$60$40/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 1.5 g$60$40/g
- Central Budz Dispensary YonkersYonkers, NY · 4.8★ · 1.5 g$60$40/g
- Munchies Dispensary NYFar Rockaway, NY · 4.8★ · 1.5 g$60$40/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 1.5 g$60$40/g
- Mrs. Green's CANNAry Cannabis Dispensary & Weed Delivery BataviaBatavia, NY · 4.8★ · 1.5 g$60$40/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 1.5 g$60$40/g
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 1.5 g$61$40.67/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 1.5 g$62$41.33/g
- Star Buds Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 1.5 g$62$41.33/g
- Twenty8Gramz Cannabis Dispensary and DeliveryBrooklyn, NY · 4.9★ · 1.5 g$62$41.33/g
- MARY JANES - A Legacy 2 Legal DispensaryTonawanda, NY · 4.8★ · 1.5 g$62$41.33/g
- Green ComfortRochester, NY · 5★ · 1.5 g$62$41.33/g
- Mighty Lucky NYC Cannabis Dispensary & Weed DeliveryNew York, NY · 5★ · 1.5 g$62.15$41.43/g
- The Flowery Dispensary Upper West SideNew York, NY · 4.9★ · 1.5 g$62.15$41.43/g
- Hampton Premium GreenWater Mill, NY · 5★ · 1.5 g$62.15$41.43/gDeal
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 1.5 g$62.15$41.43/g
- Smiley ExoticsNew York, NY · 4.1★ · 1.5 g$62.15$41.43/g
- The Flowery Dispensary ChinatownNew York, NY · 5★ · 1.5 g$63$42/g
- The Flowery Dispensary QueensForest Hills, NY · 4.8★ · 1.5 g$63$42/g
- Stash Box DispensarySpringfield Gardens, NY · 5★ · 1.5 g$63$42/g
- Guardian Wellness licensed DispensaryBronx, NY · 4.9★ · 1.5 g$65$43.33/g
- Mister GreensAlbany, NY · 4.8★ · 1.5 g$67.80$45.20/g
Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g by state
Prices, deals & delivery near Staten Island
Where to buy Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Jaunty Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g?
- Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g is listed at 3 licensed dispensaries, including NugHub NY Cannabis Dispensary & Delivery, Terp Bros Dispensary - Ozone Park and CannaFamily Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jaunty Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g cost?
- Menu prices for Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g range from $60 to $62.15 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jaunty Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g?
- Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g is on menus in New York.