Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g by Jaunty
$62.29
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 88.04%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $31.14/g
Prices updated Oct 1, 2026
Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g by Jaunty is stocked at 1 dispensary across New York, priced $62.29. The lowest listed price right now is at Peace, Love, & Bud.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (2)
- Peace, Love, & BudLockport, NY · 4.6★ · 2 g$62.29$31.14/g
- Peace TreeAlabama, NY · 4.6★ · 2 g$62.29$31.14/g
Prices, deals & delivery near Lockport
Frequently asked questions
- Where can I buy Jaunty Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g?
- Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Peace, Love, & Bud and Peace Tree. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jaunty Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g cost?
- Menu prices for Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g range from $62.29 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jaunty Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g?
- Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g is on menus in New York.