Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g by Jeeter
$29.99–$30
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 36.17%
- CBD
- 0.04%
- In stock at
- 36 dispensaries
- Best price per gram
- $7/g
Prices updated Oct 3, 2026
Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g by Jeeter is stocked at 15 dispensaries across Michigan, priced $29.99–$30. The lowest listed price right now is at Green Pharm Cannabis Company - Traverse City.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (27) — Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g in Michigan
- Green Pharm Cannabis Company - Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2.5 g$17.50$7/gDeal
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2.5 g$25.50$10.20/gDeal
- Border BudsNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2.5 g$29.40$11.76/gDeal
- Dacut Weed Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 2.5 g$29.99$12/g
- Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis DispensaryMonroe, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - East DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - West DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - OxfordOxford, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Muskegon DispensaryMuskegon, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Levels Cannabis IronwoodIronwood, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Cloud Cannabis Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - OkemosOkemos, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co. Dispensary Mt. PleasantMt Pleasant, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Cloud Cannabis - Grand Rapids DowntownGrand Rapids, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- King of Budz Cannabis CompanyTaylor, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis FlintFlint, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- URB Cannabis Dispensary SturgisSturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Vibe Dispensary - The Ultimate Cannabis ExperienceInkster, MI · 2.5 g$30$12/g
- NOXX Cannabis Plainfield Ave - Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.7★ · 2.5 g$32$12.80/gDeal
- Green Pharm Iron RiverIron River, MI · 4.9★ · 2.5 g$35$14/g
Massachusetts (8)
- Collective Premium Cannabis BillericaNorth Billerica, MA · 4.8★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Pettals Cannabis Dispensary - AttleboroAttleboro, MA · 4.8★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Collective Premium Cannabis LittletonLittleton, MA · 4.9★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Pettals Cannabis Dispensary - CharltonCharlton, MA · 4.8★ · 2.5 g$48$19.20/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 2.5 g$48$19.20/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2.5 g$50$20/g
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 2.5 g$50$20/g
California (1)
- OG NATION Cannabis El MonteEl Monte, CA · 4.9★ · 2.5 g$27.30$10.92/gDeal
Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g by state
Prices, deals & delivery near Traverse City
- Cheapest flower in Traverse City
- Cheapest carts & vapes in Traverse City
- Cheapest edibles in Traverse City
- Cheapest pre-rolls in Traverse City
- Cheapest concentrates in Traverse City
- Cheapest infused pre-rolls in Traverse City
- Cheapest weed in Traverse City
- Cheap ounces in Traverse City
- Traverse City cannabis prices
- Weed deals in Traverse City (42)
Where to buy Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Jeeter Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g?
- Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g is listed at 15 licensed dispensaries, including Green Pharm Cannabis Company - Traverse City, Mint Cannabis - New Buffalo and OG NATION Cannabis El Monte. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jeeter Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g cost?
- Menu prices for Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g range from $29.99 to $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jeeter Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g?
- Jeeter | Apple Crisp | Summer Essentials Baby Jeeter | 0.5g is on menus in Michigan.