Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter
$15–$40
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 34.75–38.62%
- CBD
- 0.02–0.05%
- In stock at
- 80 dispensaries
- Best price per gram
- $6/g
Prices updated Oct 2, 2026
Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter is stocked at 40 dispensaries across Michigan, priced $15–$40. The lowest listed price right now is at Smilez Dispensary Quincy.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (69) — Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Michigan
- Smilez Dispensary QuincyQuincy, MI · 4.9★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- Smilez Cannabis - SturgisSturgis, MI · 4.8★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- Dacut Weed Dispensary DetroitDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$29.99$12/g
- Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis DispensaryMonroe, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - East DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - West DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - BuchananBuchanan, MI · 4.6★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis - Center LineCenter Line, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary WayneWayne, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis - OwossoOwosso, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Mint Cannabis - BuchananBuchanan, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary BurtonBurton, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Cloud Cannabis - Ann ArborAnn Arbor, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - OxfordOxford, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Muskegon DispensaryMuskegon, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- PUFF Cannabis HamtramckHamtramck, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - Chesterfield/New BaltimoreChesterfield, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- King of BudzDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Cloud Cannabis Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Timber Cannabis Co Allegan DispensaryAllegan, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - OkemosOkemos, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - WaylandWayland, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co. Dispensary Mt. PleasantMt Pleasant, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- High Profile - IronwoodIronwood, MI · 4.6★ · 2.5 g$30$12/g
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- King Of Budz - Cannabis Dispensary RosevilleRoseville, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- PUFF Cannabis Company - River RougeRiver Rouge, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Cloud Cannabis - Grand Rapids DowntownGrand Rapids, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- King of Budz Cannabis CompanyTaylor, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- The Dude Abides SturgisSturgis, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- The Cake House - LansingLansing, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/gDeal
California (4)
- Shatter Dispensary & LoungeSan Bernardino, CA · 4.5★ · 2.5 g$27.19$10.88/gDeal
- Green Dragon Cannabis Dispensary Palm SpringsPalm Springs, CA · 4.9★ · 2.5 g$27.84$11.14/g
- Cookies Merced DispensaryMerced, CA · 4.9★ · 2.5 g$31.49$12.60/gDeal
- Geezz Dispensary&DeliveryAdelanto, CA · 4.6★ · 2.5 g$39.99$16/g
Massachusetts (4)
- Canna Retreat Recreational DispensaryPalmer, MA · 4.8★ · 2.5 g$45$18/g
- Pettals Cannabis Dispensary - AttleboroAttleboro, MA · 4.8★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Collective Premium Cannabis LittletonLittleton, MA · 4.9★ · 2.5 g$48$19.20/g
- ACK Natural Cannabis DispensaryNantucket, MA · 5★ · 2.5 g$60$24/g
New York (3)
- Sunset Cannabis CoBrooklyn, NY · 4.9★ · 2.5 g$42.44$16.98/gDeal
- Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens FallsGlens Falls, NY · 4.9★ · 2.5 g$46.61$18.64/gDeal
- Cannabis on Lex DispensaryNew York, NY · 4.4★ · 2.5 g$55$22/gDeal
Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by state
Prices, deals & delivery near Quincy
Where to buy Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Grand Rapids, MI (6)Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Detroit, MI (5)Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Sturgis, MI (4)Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Hazel Park, MI (3)Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Muskegon, MI (3)Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Saginaw, MI (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Jeeter Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is listed at 40 licensed dispensaries, including Smilez Dispensary Quincy, Smilez Dispensary Reading and Smilez Cannabis - Sturgis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jeeter Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk cost?
- Menu prices for Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk range from $15 to $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jeeter Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Blue ZKZ | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is on menus in Michigan.