Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter
$15–$30
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 33.97–37.28%
- CBD
- 0.03–0.06%
- In stock at
- 46 dispensaries
- Best price per gram
- $6/g
Prices updated Oct 2, 2026
Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter is stocked at 19 dispensaries across Michigan, priced $15–$30. The lowest listed price right now is at Smilez Dispensary Wayne.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (41) — Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Michigan
- Smilez Dispensary WayneWayne, MI · 4.7★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- Smilez Dispensary BurtonBurton, MI · 4.9★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- Smilez Dispensary QuincyQuincy, MI · 4.9★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- Smilez Dispensary Three RiversThree Rivers, MI · 4.9★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - East DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - West DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis - OwossoOwosso, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - OxfordOxford, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - WaylandWayland, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis FlintFlint, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- NOXX Cannabis 28th St. - Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.8★ · 2.5 g$21$8.40/gDeal
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2.5 g$25.50$10.20/gDeal
- JARS Cannabis - Center LineCenter Line, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Muha Meds Ypsilanti Retail StoreYpsilanti, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- PUFF Cannabis HamtramckHamtramck, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - Chesterfield/New BaltimoreChesterfield, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- King of BudzDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - OkemosOkemos, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Premier Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- King Of Budz - Cannabis Dispensary RosevilleRoseville, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Mint Cannabis - ColdwaterColdwater, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - GrantGrant, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - Grand Rapids (Division)Grand Rapids, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- Premier Cannabis - Saginaw WestSaginaw, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - MuskegonMuskegon, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- PremierVassar, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile of Kalamazoo - W Michigan Ave DispensaryKalamazoo, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile of Grand Rapids - Leonard St DispensaryGrand Rapids, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- Elevated Exotics Republic Recreational Cannabis DispensaryRepublic, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 2.5 g$35$14/g
- Green Pharm Cannabis Company - Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2.5 g$35$14/g
- Olswell Cannabis Co. - Traverse City DispensaryTraverse City, MI · 4.9★ · 2.5 g$35$14/g
Massachusetts (3)
- Pettals Cannabis Dispensary - CharltonCharlton, MA · 4.8★ · 2.5 g$48$19.20/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2.5 g$50$20/g
- ACK Natural Cannabis DispensaryNantucket, MA · 5★ · 2.5 g$60$24/g
California (2)
- OG NATIONMaywood, CA · 4.9★ · 2.5 g$27.30$10.92/gDeal
- HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - CoronaCorona, CA · 4.8★ · 2.5 g$29.99$12/gDeal
Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by state
Prices, deals & delivery near Wayne
Where to buy Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Jeeter Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is listed at 19 licensed dispensaries, including Smilez Dispensary Wayne, Smilez Dispensary Burton and Smilez Dispensary Quincy. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jeeter Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk cost?
- Menu prices for Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk range from $15 to $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jeeter Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Durban Poison | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is on menus in Michigan.