Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter
$29–$52
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 33.47–87.19%
- CBD
- 0.22–0.29%
- In stock at
- 37 dispensaries
- Best price per gram
- $6/g
Prices updated Oct 2, 2026
Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter is stocked at 7 dispensaries across Michigan and New York, priced $29–$52. The lowest listed price right now is at Smilez Cannabis - Sturgis.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (24) — Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Michigan
- Smilez Cannabis - SturgisSturgis, MI · 4.8★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- Mint Cannabis Dispensary - ROSEVILLE, MIRoseville, MI · 4.8★ · 2.5 g$24$9.60/gDeal
- Crave CannabisMonroe, MI · 4.7★ · 2.5 g$29$11.60/gDeal
- Planet 420Flint, MI · 4.6★ · 2.5 g$29.99$12/g
- Pure Cannabis Outlet - Monroe Cannabis DispensaryMonroe, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Dacut Weed Dispensary MonroeMonroe, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- JARS Cannabis - OwossoOwosso, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Mint Cannabis - BuchananBuchanan, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- King of BudzDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Timber Cannabis Co Big Rapids DispensaryBig Rapids, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Premier Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Homegrown Cannabis CompanyLansing, MI · 4.4★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- King Of Budz - Cannabis Dispensary RosevilleRoseville, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Exclusive Brands - MuskegonMuskegon, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Premier Cannabis - Saginaw WestSaginaw, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Space Station Cannabis CenterWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Curaleaf - WayneWayne, MI · 4.6★ · 2.5 g$35$14/g
- Noxx Cannabis Ferndale DispensaryPleasant Ridge, MI · 4.8★ · 2.5 g$35$14/gDeal
- Nature's Medicines DispensaryDetroit, MI · 5★ · 2.5 g$35$14/g
California (6)
- OG NATIONMaywood, CA · 4.9★ · 2.5 g$27.30$10.92/gDeal
- Green Dragon Cannabis Dispensary Palm SpringsPalm Springs, CA · 4.9★ · 2.5 g$27.84$11.14/g
- Cookies Merced DispensaryMerced, CA · 4.9★ · 2.5 g$31.49$12.60/gDeal
- MMD Dispensary Long BeachLong Beach, CA · 4.7★ · 2.5 g$32.22$12.89/gDeal
- MMD Dispensary North HollywoodNorth Hollywood, CA · 4.8★ · 2.5 g$35.84$14.34/gDeal
- Kindly North Hollywood DispensaryNorth Hollywood, CA · 4.7★ · 2.5 g$35.84$14.34/gDeal
Massachusetts (4)
- Pettals Cannabis Dispensary - AttleboroAttleboro, MA · 4.8★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Pettals Cannabis Dispensary - CharltonCharlton, MA · 4.8★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 2.5 g$50$20/g
New York (3)
- Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - GreenwichGreenwich, NY · 5★ · 2.5 g$46.61$18.64/gDeal
- Pryzm DispensaryNew York, NY · 4.7★ · 2.5 g$52$20.80/g
- Cannabis on Lex DispensaryNew York, NY · 4.4★ · 2.5 g$55$22/gDeal
Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by state
Prices, deals & delivery near Sturgis
Where to buy Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Jeeter Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is listed at 7 licensed dispensaries, including Smilez Cannabis - Sturgis, Mint Cannabis Dispensary - ROSEVILLE, MI and OG NATION. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jeeter Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk cost?
- Menu prices for Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk range from $29 to $52 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jeeter Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Gelato | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is on menus in Michigan and New York.