Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter
$15–$50
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 36.23–37.76%
- CBD
- 0.02%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $9.60/g
Prices updated Oct 2, 2026
Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter is stocked at 5 dispensaries across Massachusetts and Michigan, priced $15–$50. The lowest listed price right now is at NAR Cannabis.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (7) — Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Michigan
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 2.5 g$24$9.60/gDeal
- Crave CannabisMonroe, MI · 4.7★ · 2.5 g$29$11.60/gDeal
- Rush CannabisOxford, MI · 5★ · 2.5 g$30$12/g
- Vibe Quincy DispensaryQuincy, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Boss Leaf Cannabis CoTraverse City, MI · 4.8★ · 2.5 g$34.99$14/g
- Vive Cannabis CoDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$35$14/g
- The Green Door - Bangor MIBangor, MI · 4.5★ · 2.5 g$46.40$18.56/g
Massachusetts (3)
- High Profile X Budega of Roxbury DispensaryBoston, MA · 4.7★ · 2.5 g$50$20/g
- Webster Lake CannabisWebster, MA · 4.8★ · 2.5 g$50$20/g
- ACK Natural Cannabis DispensaryNantucket, MA · 5★ · 2.5 g$60$24/g
Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk by state
Prices, deals & delivery near Inkster
Frequently asked questions
- Where can I buy Jeeter Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk is listed at 5 licensed dispensaries, including NAR Cannabis, Crave Cannabis and Rush Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jeeter Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk cost?
- Menu prices for Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk range from $15 to $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jeeter Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Guava Burst | Baby Infused Minis | 0.5g each | 5pk is on menus in Massachusetts and Michigan.