Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter
$15–$35
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 33.95–37.24%
- CBD
- 0.03–0.04%
- In stock at
- 37 dispensaries
- Best price per gram
- $6/g
Prices updated Oct 2, 2026
Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter is stocked at 18 dispensaries across Michigan, priced $15–$35. The lowest listed price right now is at King of Budz.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (31) — Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Michigan
- King of BudzDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- Dacut Weed Dispensary DetroitDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$29.99$12/g
- Planet 420Flint, MI · 4.6★ · 2.5 g$29.99$12/g
- Smilez Dispensary WayneWayne, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- Muha Meds Ypsilanti Retail StoreYpsilanti, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Cloud Cannabis - Ann ArborAnn Arbor, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Herbology Cannabis Co. Coldwater - Recreational CannabisColdwater, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Muskegon DispensaryMuskegon, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Timber Cannabis Co Allegan DispensaryAllegan, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co. Dispensary Mt. PleasantMt Pleasant, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- High Profile - IronwoodIronwood, MI · 4.6★ · 2.5 g$30$12/g
- King Of Budz - Cannabis Dispensary RosevilleRoseville, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- PUFF Cannabis Company - River RougeRiver Rouge, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- King of Budz Cannabis CompanyTaylor, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - GrantGrant, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - Grand Rapids (Division)Grand Rapids, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - MuskegonMuskegon, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- PremierVassar, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- High Society WellnessDavison, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile of Grand Rapids - Leonard St DispensaryGrand Rapids, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- Ultra CannabisDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- Cookies Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.7★ · 2.5 g$32$12.80/gDeal
- Green Pharm Cannabis Dispensary - Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 2.5 g$35$14/g
- Green Pharm Cannabis Company - Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2.5 g$35$14/g
- High Society Weed Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 2.5 g$35$14/gDeal
- Bloom & BlazeSaginaw, MI · 4.8★ · 2.5 g$35$14/g
- Skymint Hazel ParkHazel Park, MI · 4.9★ · 2.5 g$40$16/g
Massachusetts (4)
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 2.5 g$48$19.20/g
- Smyth Cannabis Co. | FraminghamFramingham, MA · 5★ · 2.5 g$50$20/g
- ACK Natural Cannabis DispensaryNantucket, MA · 5★ · 2.5 g$60$24/g
California (1)
- Cookies Merced DispensaryMerced, CA · 4.9★ · 2.5 g$31.49$12.60/gDeal
New York (1)
- Cannabis on Lex DispensaryNew York, NY · 4.4★ · 2.5 g$55$22/gDeal
Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by state
Prices, deals & delivery near Detroit
Where to buy Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Jeeter Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is listed at 18 licensed dispensaries, including King of Budz, Dacut Weed Dispensary Detroit and Planet 420. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jeeter Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk cost?
- Menu prices for Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk range from $15 to $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jeeter Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Maui Wowie | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is on menus in Michigan.