Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter
$15–$52
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 33.19–37.5%
- CBD
- 0.03%
- In stock at
- 39 dispensaries
- Best price per gram
- $6/g
Prices updated Oct 1, 2026
Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by Jeeter is stocked at 22 dispensaries across California, Michigan and New York, priced $15–$52. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis - Center Line.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (34) — Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk in Michigan
- JARS Cannabis - Center LineCenter Line, MI · 4.9★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - WaylandWayland, MI · 4.9★ · 2.5 g$15$6/gDeal
- JARS Cannabis - OwossoOwosso, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- JARS Cannabis FlintFlint, MI · 4.9★ · 2.5 g$18$7.20/gDeal
- Timber Cannabis Co Three Rivers DispensaryThree Rivers, MI · 5★ · 2.5 g$22.80$9.12/gDeal
- Crave CannabisMonroe, MI · 4.7★ · 2.5 g$29$11.60/g
- Planet 420Flint, MI · 4.6★ · 2.5 g$29.99$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - River RougeRiver Rouge, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - East DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - West DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - JacksonJackson, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Muha Meds Ypsilanti Retail StoreYpsilanti, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary QuincyQuincy, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Cloud Cannabis - Ann ArborAnn Arbor, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- King of BudzDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Levels Cannabis IronwoodIronwood, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- JARS Cannabis - SaginawSaginaw, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Mindright Cannabis CompanyNew Baltimore, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- JARS Cannabis Dispensary - OkemosOkemos, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Timber Cannabis Co. Dispensary Mt. PleasantMt Pleasant, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/gDeal
- High Profile - IronwoodIronwood, MI · 4.6★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - GrantGrant, MI · 4.7★ · 2.5 g$30$12/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- Smilez Dispensary Three RiversThree Rivers, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile - Grand Rapids (Division)Grand Rapids, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- High Profile of Grand Rapids - Leonard St DispensaryGrand Rapids, MI · 4.5★ · 2.5 g$30$12/g
- URB Cannabis Dispensary SturgisSturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$30$12/g
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2.5 g$30$12/g
- Muha Meds Detroit Retail StoreDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$34.98$13.99/g
- Muha Meds Michigan AveDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$34.98$13.99/g
- PLANET JANEYpsilanti, MI · 4.8★ · 2.5 g$35$14/g
California (3)
- Jungle BoysLos Angeles, CA · 4.5★ · 2.5 g$19.54$7.82/gDeal
- HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - CoronaCorona, CA · 4.8★ · 2.5 g$29.99$12/gDeal
- Cookies Merced DispensaryMerced, CA · 4.9★ · 2.5 g$31.49$12.60/gDeal
New York (2)
- Windy Hill Wellness Cannabis Weed Dispensary - Glens FallsGlens Falls, NY · 4.9★ · 2.5 g$46.61$18.64/gDeal
- Pryzm DispensaryNew York, NY · 4.7★ · 2.5 g$52$20.80/g
Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by state
Prices, deals & delivery near Center Line
Where to buy Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Jeeter Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is listed at 22 licensed dispensaries, including JARS Cannabis - Center Line, Smilez Dispensary Reading and JARS Cannabis Dispensary - Wayland. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jeeter Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk cost?
- Menu prices for Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk range from $15 to $52 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jeeter Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk?
- Jeeter | Pink Lemon | Quad-Infused Minis | 0.5g each | 5pk is on menus in California, Michigan and New York.