Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Blue Dream by Jointman
$44
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 14.95 g
- THC
- 48.21%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $2.94/g
Prices updated Oct 1, 2026
Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Blue Dream by Jointman is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $44. The lowest listed price right now is at King of Budz Cannabis Company.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (3)
- King of Budz Cannabis CompanyTaylor, MI · 4.7★ · 14.95 g$44$2.94/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 14.95 g$44$2.94/g
- Vibe Dispensary - The Ultimate Cannabis ExperienceInkster, MI · 14.95 g$45$3.01/g
Prices, deals & delivery near Taylor
Frequently asked questions
- Where can I buy Jointman Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Blue Dream?
- Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Blue Dream is listed at 1 licensed dispensary, including King of Budz Cannabis Company, King of Budz Cannabis Company and Vibe Dispensary - The Ultimate Cannabis Experience. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Jointman Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Blue Dream cost?
- Menu prices for Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Blue Dream range from $44 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Jointman Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Blue Dream?
- Jointman - Infused 23pk X 0.65g - Blue Dream is on menus in Michigan.