Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk by Kaviar
$41.25
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 36.4%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $13.75/g
Prices updated Oct 1, 2026
Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk by Kaviar is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $41.25. The lowest listed price right now is at Social Cannabis Dispensary Federal.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (8)
- Social Cannabis Dispensary FederalDenver, CO · 4.9★ · 3 g$41.25$13.75/gDeal
- Social Dispensary E Mississippi AveDenver, CO · 4.9★ · 3 g$41.25$13.75/gDeal
- Every Day Weed BrightonBrighton, CO · 4.7★ · 3 g$41.25$13.75/gDeal
- Social Dispensary BrightonBrighton, CO · 4.9★ · 3 g$41.25$13.75/gDeal
- Hightops Recreational & Medical Marijuana Dispensary - RoyerColorado Springs, CO · 4.6★ · 3 g$44$14.67/g
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 3 g$44$14.67/g
- Silver Stem Fine Cannabis Broadmoor Downtown Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 3 g$44$14.67/g
- Silver Stem Fine Cannabis Bonnie Brae Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 3 g$44$14.67/g
Prices, deals & delivery near Denver
Where to buy Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Kaviar Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk?
- Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk is listed at 1 licensed dispensary, including Social Cannabis Dispensary Federal, Social Dispensary E Mississippi Ave and Every Day Weed Brighton. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Kaviar Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk cost?
- Menu prices for Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk range from $41.25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Kaviar Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk?
- Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk is on menus in Colorado.