Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g by Kaviar
$22.50–$25
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 37.3–42.6%
- In stock at
- 9 dispensaries
- Best price per gram
- $13.33/g
Prices updated Oct 2, 2026
Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g by Kaviar is stocked at 3 dispensaries across Colorado, priced $22.50–$25. The lowest listed price right now is at Silver Stem Fine Cannabis Bonnie Brae Marijuana Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (9) — Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g in Colorado
- Silver Stem Fine Cannabis Bonnie Brae Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 1.5 g$20$13.33/g
- Social Cannabis Dispensary FederalDenver, CO · 4.9★ · 1.5 g$22.50$15/gDeal
- Social Dispensary LouisvilleLouisville, CO · 4.9★ · 1.5 g$22.50$15/gDeal
- Social Dispensary E Mississippi AveDenver, CO · 4.9★ · 1.5 g$22.50$15/gDeal
- Every Day Weed BrightonBrighton, CO · 4.7★ · 1.5 g$22.50$15/gDeal
- Social Dispensary BrightonBrighton, CO · 4.9★ · 1.5 g$22.50$15/gDeal
- SoHi Cannabis DispensaryDenver, CO · 4.7★ · 1.5 g$25$16.67/g
- Silver Stem Fine Cannabis Denver East Aurora Cannabis DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 1.5 g$25$16.67/g
- Lakeshore Cannabis DispensaryEdgewater, CO · 4.8★ · 1.5 g$26$17.33/g
Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g by state
Prices, deals & delivery near Denver
Where to buy Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Kaviar Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g?
- Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g is listed at 3 licensed dispensaries, including Silver Stem Fine Cannabis Bonnie Brae Marijuana Dispensary, Social Cannabis Dispensary Federal and Social Dispensary Louisville. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Kaviar Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g cost?
- Menu prices for Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g range from $22.50 to $25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Kaviar Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g?
- Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g is on menus in Colorado.